Finansowanie

Finansowanie

 

Oferta na finansowanie zakupu samochodów marki ŠKODA powstała we współpracy z Volkswagen Leasing Polska - firmą, która oferuje kompleksowe usługi finansowania zakupu 5 europejskich marek samochodowych, wchodzących w skład Grupy Volkswagen (Porsche, Audi, Volkswagen, ŠKODA oraz SEAT).

Firma oferuje swoje usługi finansowania i zarządzania flotą zarówno klientom korporacyjnym, jak i średnim oraz małym przedsiębiorcom. Zapewnia profesjonalne doradztwo flotowe oraz dostarcza nowoczesne rozwiązania umożliwiające wygodne zarządzanie firmowym parkiem samochodowym, opartym m.in. na marce ŠKODA.

Oferta umożliwiająca finansowanie zakupu samochodów marki ŠKODA wyróżnia się na polskim rynku profesjonalnym podejściem do każdego klienta. W ramach oferty ŠKODA Flota, nasi Klienci mogą skorzystać z preferencyjnych warunków finansowania zakupów w zakresie:

• kredytu,

• leasingu operacyjnego,

Leasing operacyjny umożliwia stworzenie floty bez potrzeby angażowania znaczących środków na jej zakup. Tym samym, finansowanie zakupu firmowych aut marki ŠKODA z zewnętrznego źródła, zwiększy płynność finansową firmy i nie ograniczy możliwości pozyskiwania środków na kolejne inwestycje (np. poprzez kredyt bankowy). Przejrzyste i proste procedury leasingu operacyjnego sprowadzają formalności do minimum i pozwalają zaoszczędzić czas. Elastyczna oferta pozwala zaś dopasować wysokość rat leasingowych do indywidualnych możliwości i potrzeb finansowych firmy.

Korzyści wynikających z finansowania zakupu floty samochodów marki ŠKODA jest wiele:

o elastyczna, szybka i wygodna forma finansowania floty samochodowej,

o niskie nakłady kapitałowe w momencie zawarcia umowy oraz w trakcie spłat rat leasingowych, o poprawa płynności finansowej firmy,

o stała wartość rat leasingowych umożliwia dokładne zaplanowanie firmowego budżetu, o obniżenie podatku na skutek wliczenia opłat i rat leasingowych w koszt uzyskania przychodu,

o brak wpływu na bilans przedsiębiorstwa - leasingowane auta są własnością firmy leasingowej.

Leasing to nie tylko możliwość finansowania zakupu nowych samochodów, ale też szereg wymiernych korzyści finansowych i podatkowych. Do korzyści finansowych należą:

o zwiększenie płynności środków obrotowych firmy,

o podniesienie zdolności kredytowej,

o uwolnienie firmowego kapitału, który z powodzeniem możesz przeznaczyć na inne inwestycje,

o dokładne planowanie firmowego budżetu dzięki stałej wysokości rat o umowa leasingu nie podlega opłacie skarbowej,

o możliwość wykup samochodów za cenę niższą niż rynkowa bez negatywnych konsekwencji ze strony Urzędu Skarbowego.

Z kolei korzyści podatkowe obejmują:

o redukcję wysokości obciążeń podatkowych, dzięki możliwości zaliczenia raty leasingu do kosztów uzyskania przychodów,

o odliczenie podatku VAT z tytułu użytkowania aut wchodzących w skład floty.

• wynajmu długoterminowego (Full Service Leasing).

Każda firma, korzystając z usługi Full Service Leasing (wynajem długoterminowy), może liczyć na kompleksowe rozwiązania dla firmowego parku samochodowego. Skuteczna strategia firmowej floty samochodowej opierać się będzie na optymalnych rozwiązaniach jej finansowania. Stworzenie floty z samochodów marki ŠKODA wiązać się będzie z dostępem do szeregu usług, które pozwolą wygodnie zarządzać i nadzorować pracę samochodów firmowych. Zakres usług obejmuje: atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową, Assistance 24h i bezproblemowy dostęp do samochodów zastępczych, likwidację szkód w fachowych centrach technicznych Volkswagen Leasing Polska, serwis ogumienia, karty paliwowe, monitorowanie GPS oraz raporty menedżerskie.

Korzyści wynikające z długoterminowego wynajmu:

o kompleksowa oferta finansowania i obsługi firmowej floty,

o wygodne narzędzia usprawniające zarządzanie flotą,

o pełna mobilność floty, dzięki kompleksowemu i szybkiemu serwisowi flotowemu,

o elastyczna oferta umożliwiająca korzystanie tylko z wybranych usług,

o bezproblemowe budżetowanie (stałe miesięczny opłaty finansowe oraz serwisowe),

o doradztwo flotowe. Usługi serwisu flotowego w ramach oferty Full Service Leasing obejmują: Centrum Techniczne, ubezpieczenia, Assistance 24h i samochód zastępczy, serwis ogumienia, karty paliwowe, doradztwo flotowe.

Zarządzanie flotą (Fleet Management)

Kompetentne i efektywne zarządzanie flotą pozwala zoptymalizować koszty związane z posiadaniem firmowych samochodów. ŠKODA Flota oferuje następujące usługi w tym zakresie:

• profesjonalna pomoc w zarządzaniu firmowym parkiem samochodowym,

• dedykowany doradca, który nadzoruje oraz weryfikuje wszelkie naprawy i przeglądy,

• szczegółowa, finansowa analiza wydatków na flotę oraz przygotowanie ewentualnego planu optymalizacji kosztów utrzymania parku samochodowego,

• jedna, comiesięczna faktura,

• nadzór nad flotą bez względu na marki aut wchodzących w jej skład. Aby dowiedzieć się więcej o warunkach finansowania, skontaktuj się z nami.